tel: +48 602 225 937 e-mail: biuro@pompy-ciepla.waw.pl

Montaż pompy ciepła

Pompy ciepła przeszły długą drogę od ekologicznej fanaberii, do efektywnego źródła ciepła dla domu. Nic więc dziwnego, że rozwiązaniem pozwalającym na czerpanie czystej energii z natury interesuje się coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych, zarówno tych nowo wznoszonych, jak i tych aktualnie remontowanych i modernizowanych.

Montaż pompy ciepła to usługa, która tak naprawdę rozpoczyna się na etapie projektu instalacji grzewczej, dlatego Naszym Klientom oferujemy:

  • fachową pomoc oraz doradztwo w zakresie wyboru najefektywniejszego rozwiązania dla konkretnego budynku,
  • projektowanie instalacji wewnętrznych adekwatnie do wybranego rodzaju pompy ciepła,
  • wykonywanie odwiertów pod gruntowe pompy ciepła,
  • montaż pompy ciepła w obiekcie,
  • kompleksową opiekę posprzedażową wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym instalowanych urządzeń.

Montaż pompy ciepła powietrze-powietrze w nowym domu

Montaż pompy ciepła w nowym domu powinien zostać przewidziany już na etapie projektowania architektonicznego budynku. Podejmując decyzję o wyborze określonej pompy ciepła na etapie tworzenia projektu architektonicznego mamy pewność, iż wszystkie instalacje wewnętrzne zostaną zaprojektowane tak, aby pobierana z otoczenia energia cieplna była jak najefektywniej rozprowadzana po budynku. Warto bowiem pamiętać o tym, że montaż pompy ciepła np. powietrze-powietrze będzie wymagał innej instalacji wewnętrznej niż pompa gruntowa do ogrzewania podłogowego czy pompa do CWU.

Montaż pompy ciepła w starym domu

Montaż pompy ciepła w starym domu często wiąże się z koniecznością modernizacji całej instalacji grzewczej. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób była ona pierwotnie zaprojektowana i wykonana oraz jaką pompę ciepła planujemy zainstalować. Nie oznacza to jednak, iż montaż pompy ciepła  w domu już stojącym nie jest możliwy. Przeciwnie, inwestycja ta jest możliwa i jeśli zostanie przeprowadzona prawidłowo z pewnością przyniesie oszczędności.

Montaż pompy ciepła – Warszawa i okolice

Usługi obejmujące kompleksowy montaż pompy ciepła do CO i CWU oferujemy przede wszystkim Klientom posiadającym nieruchomości w Warszawie i okolicy. Istnieje również możliwość wykonania usługi instalacyjnej wraz z wykonaniem odwiertów w dowolnym miejscu w kraju. Podejmujemy się realizacji usługi montażowej niezależnie od wybranego rodzaju pompy ciepła. Obsługujemy zarówno nowe, jak i stare budynki. Oferujemy   projektowanie jak i modernizację instalacji wewnętrznej.