tel: +48 602 225 937 e-mail: biuro@pompy-ciepla.waw.pl

Odwierty pod pompy ciepła

Odwierty do pompy ciepła to oferta kierowana do osób, które decydują się na instalację pompy ciepła pobierającej ciepło z gruntu. Wybór gruntowej pompy ciepła do ogrzewania domu oraz CWU wiąże się z koniecznością wykonania na działce budowlanej odpowiedniej liczby odwiertów o określonej głębokości. Wiercenie otworów pod pompy ciepła odbywa się w dwóch technologiach – krótkiej i długiej. Pierwsza zakłada wykonanie kilku płytszych odwiertów, druga jednego lub dwóch głębszych odwiertów. Zarówno pierwsza, jak i druga jest skuteczna. Wybór technologii wykonywania odwiertów powinien być podyktowany względami użytkowymi oraz specyfiką terenu, na którym powstaje nieruchomość.

Wiercenie pod pompy ciepła

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom Naszych Klientów odwierty do pompy ciepła wykonujemy w najefektywniejszej na danym terenie technologii. Inwestorom, którzy mają taką możliwość polecamy pionowe odwierty głębokie, jednak możemy wykonać także krótkie odwierty pod pompy ciepła. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Odwierty do pompy ciepła – procedura

Firma wykonawcza nie może rozpocząć wiercenia bez zgłoszenia projektu prac geologicznych w stosownym urzędzie administracji. Obok niezawodnego sprzętu wiertniczego oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry oferujemy usługi geologa, który wykonuje niezbędne  projekty prac geologicznych i ustanawia nadzór nad pracami ziemnymi.

Warszawa: Komu zlecić wiercenie pod pompy ciepła?

Jako firma działająca przede wszystkim w rejonie Warszawy odwierty pod pompy ciepła wykonujemy na potrzeby inwestycji realizowanych na terenie miasta oraz w jego okolicy. Istnieje również możliwość wykonania odwiertów w dowolnym miejscu w kraju. W celu ustalenia wszystkich szczegółów dotyczących możliwych terminów rozpoczęcia prac oraz związanych z nimi kosztów prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Ecotherm.