tel: +48 602 225 937 e-mail: biuro@pompy-ciepla.waw.pl

Producenci

W wykonywanych przez nas instalacjach stosujemy centrale rekuperacyjne różnych producentów. Dobieramy je tak, aby optymalnie spełniały swoją rolę zarówno pod względem parametrów roboczych, możliwości montażu, cen itp.
 

CENTRALE KOMFOVENT

 

Centrale marki Komfovent obejmują wiele typów urządzeń z różnymi wymiennikami ciepła – krzyżowymi, przeciwprądowymi i obrotowymi  i szerokim zakresem wydatku powietrza. Centrale są  wyposażone w wentylatory z silnikami typu ECM firmy Papst i  sterowniki programowane z bogatą listą funkcji.
 


CENTRALE VALLOX

 

Centrale Vallox z wymiennikami przeciwprądowymi charakteryzują się wysokimi współczynnikami odzysku ciepła. Są przeznaczone do domów jednorodzinnych energooszczędnych i pasywnych. Centrale są  wyposażone w wentylatory z silnikami prądu stałego, automatyczny bypass 
i sterowniki programowane z bogatą listą funkcji.

 

CENTRALE SONNIGER AIRBERG

 

Przeznaczona dla większych domów jednorodzinnych lub mniejszych obiektów komercyjnych centrala Airberg Recover RX500 firmy Sonniger  odzyskuje do 95% ciepła. Charakteryzuje się niskim poborem energii elektrycznej i wysokim sprężem dyspozycyjnym. Jest wyposażona w automatyczny bypass i sterownik programowany z bogatą listą funkcji.